خبرگزاری آشکار ؛ در راستای واکنش شخصیت ها و فعالان همه طیف ها و مردم آذربایجان به گستاخی سردمداران جریان قومگرا و توهین به اهل بیت (ع) و تحریف و سوء استفاده از اعتراضات بحق و صادقانه مردم آذربایجان کمپین “غلامان ترک اهل بیت (ع)” راه اندازی شد.

به گزارش خبرگزاری آشکار ، انتشار فیلمی از دریده گویی و اهانت یکی از سردرمداران جریان قومگرا به اهل بیت(ع) در آن سوی ارس، همزمان با اعتراضات پاک و بحق مردم مناطق آذری نشین ایران با که با هدف موج سواری بر این اعتراضات صادقانه مردم صورت گرفت، بار دیگر ماهیت کریه و زشت چهره جریانات قوم گرا را بخوبی به تصویر کشید.

توهین به مقدسات مردم ولایتمدار آذربایجان بارها از سوی این جریان اتفاق افتاده بود اما این بار مردم صریح تر و شفاف تر چهره واقعی این جریان و حامیان آنها را مشاهده کردند.

می طلبد که مردم آذربایجان یک بار برای همیشه در کنار مطالبات بحق و قانونی قومی و هویتی خود، تکلیف خود را با جریان نا سالم قومگرا و تجزیه طلب روشن کرده و با مشت محکم در دهان اهانت کنندگان به آستان ملک پاسبان اهل بیت(ع) بزنند.

لذا با ایجاد کمپینی توسط اقشار مختلف مردم و شخصیت های فرهنگی، اجتماعی و ورزشی و سیاسی این عمل شنیع و زشت سردمداران جریان قومگرا را محکوم کرده و راه اهانت به مقدساتشان را برای همیشه ببندد.

مردم آذربایجان در ارادت به اهل بیت (ع) عصمت و طهارت رسم غلام ترک سیدالشهدا را مشق می کنند که او محب صادق و جان بر کف اهل بیت بود.

#من_غلام _ترک_ اهل _بیتم