خبرگزاری آشکار : سایت پان ترکیستی دورنا نیوز با زیرکی به اطلاع رسانی گسترده از فعالیت های ضد ایرانی در موارد مختلف پرداخته و به دامن زدن به اختلافات مذهبی و قومی در پناه مسئولین محلی مشغول است

خبرگزاری آشکار : سایت پان ترکیستی دورنا نیوز با زیرکی به اطلاع رسانی گسترده از فعالیت های ضد ایرانی در موارد مختلف پرداخته و به دامن زدن به اختلافات مذهبی و قومی در پناه مسئولین محلی مشغول است همین سایت در قضایای اخیر حاضر نشده حتی یک خبر از اعتراض مردم مسلمان آذربایجان به توهین شبکه های ضد انقلاب و پان ترکیستی به مقدسات را منتشر نماید در حالی که دهها خبر در خصوص اعتراض مردم ومسئولین به فیتیله باز نشر داده! و بصورت مستقیم وغیر مستقیم مردم را به شرکت در اعتراضات غیر قانونی فراخوانده است. گفتنی است نامه جعلی که به نام علی دایی در اعتراض به فیتیله منتشر شد برای بار اول توسط کانال تلگرام درنا نیوز انتشار یافت و این متن تحریک کننده توسط گردانندگان این سایت نگارش یافته بود که بلا فاصله توسط ستاره فوتبال ایران تکذیب شد و در پی آن انواع و اقسام فحاشی عناصر خود فروخته به علی دایی آغاز کردید.

این سایت کانون فعالیت های رسانه ای وابسته و مطبوعات محلی بیگانه گرا می باشد. «دورنا نیوز» دنباله رو طرفدار سیاست ترکیه و جمهوری آذربایجان بوده به پوشش خبری در راستای منافع این کشورها می پردازد. جالب اینکه در این سایت از اخبار سوریه و عراق که مخالف منافع ترکیه است هیچ خبری درج نمی شود و یا از شهدای مدافع حرم این سایت تاکنون خبری کار نکرده است! و اغلب اخبار این سایت بدون تغییر در سایت های ضد انقلابی باز نشر می گردد!